| Kenteken | N-019-BF |
| Merk | Audi |
| Type | e-tron 55 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 28-09-2021 |
| Nieuwprijs | € 90.822,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 154 Kw | 209 pk |
| Elektrisch vermogen | 300 Kw | 408 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 2565 kg |
| APK vervaldatum | 28-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-09-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-09-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 194 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Hoogte | 158 cm |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 3140 kg |
| Massa leeg voertuig | 2465 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3140 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | qe1qe1g1z01rt11b210gaaem0 |
| Variant | xbm1jq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-04-2025
Rapport opnieuw genereren
