| Kenteken | N-099-GP |
| Merk | Peugeot |
| Type | 2008 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 21-08-2019 |
| Nieuwprijs | € 30.131,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Gewicht | 1272 kg |
| APK vervaldatum | 27-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 21-08-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 108 g/km |
| Emissienorm | euro 6 am |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | 416 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 630 kg |
| Aanhanger geremd | 1250 kg |
| Technische max massa voertuig | 1690 kg |
| Massa leeg voertuig | 1172 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1690 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 4/js |
| Variant | uhns |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-04-2025
Rapport opnieuw genereren