| Kenteken | N-121-VS |
| Merk | Fiat |
| Type | ducato |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 26-01-2010 |
| Nieuwprijs | € 39.855,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 116 Kw | 158 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Gewicht | 2451 kg |
| APK vervaldatum | 19-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 26-01-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-01-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10 l/100km | 1l op 10.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 237 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 404 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2351 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren