| Kenteken | N-134-VX |
| Merk | Skoda |
| Type | enyaq 80 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 30-12-2021 |
| Nieuwprijs | € 54.295,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 64 Kw | 87 pk |
| Elektrisch vermogen | 150 Kw | 204 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Gewicht | 2149 kg |
| APK vervaldatum | 30-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-12-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-12-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Wielbasis | 277 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2649 kg |
| Massa leeg voertuig | 2049 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2649 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | o0pe1pe1mh002ov31aa |
| Variant | acebjal1fx2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-06-2025
Rapport opnieuw genereren