| Kenteken | N-144-ZT |
| Merk | Ford |
| Type | focus |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 27-11-2014 |
| Nieuwprijs | € 27.145,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Gewicht | 1350 kg |
| APK vervaldatum | 20-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-11-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-01-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.1 l/100km | 1l op 14.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 128 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 675 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1900 kg |
| Massa leeg voertuig | 1250 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1900 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5cdamc |
| Variant | m8db16 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-05-2025
Rapport opnieuw genereren
