| Kenteken | N-265-LX |
| Merk | Mercedes AMG |
| Type | amg c63 s |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 16-11-2015 |
| Nieuwprijs | € 137.289,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 375 Kw | 510 pk |
| Vermogen per kg | 0,21 Kw/kg |
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Gewicht | 1800 kg |
| APK vervaldatum | 03-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-11-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-11-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 3982 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 95 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.9 l/100km | 1l op 9.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 196 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 477 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 284 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2320 kg |
| Massa leeg voertuig | 1700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2320 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | rraab5hb |
| Variant | r287p0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-04-2025
Rapport opnieuw genereren