| Kenteken | N-317-XT |
| Merk | Audi |
| Type | a6 avant |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 07-03-2014 |
| Nieuwprijs | € 49.279,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 132 Kw | 179 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Gewicht | 1680 kg |
| APK vervaldatum | 01-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 07-03-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-01-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 154 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 292 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2235 kg |
| Massa leeg voertuig | 1580 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2235 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6b1007r4g61s57mjem2 |
| Variant | acdnbf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-06-2025
Rapport opnieuw genereren