| Kenteken | N-354-JR |
| Merk | Volkswagen |
| Type | t-cross |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 15-11-2021 |
| Nieuwprijs | € 28.690,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1252 kg |
| APK vervaldatum | 15-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 15-11-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-11-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 110 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 411 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 620 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1730 kg |
| Massa leeg voertuig | 1152 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1730 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5fm5df0094bi1aa0i |
| Variant | dlacacx05 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren