| Kenteken | N-402-GH |
| Merk | Seat |
| Type | ateca |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 02-06-2017 |
| Nieuwprijs | € 38.831,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Gewicht | 1375 kg |
| APK vervaldatum | 05-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 02-06-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 125 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1920 kg |
| Massa leeg voertuig | 1275 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1920 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7sfd7cw0057mmvl62 |
| Variant | xczeax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-05-2025
Rapport opnieuw genereren