| Kenteken | N-402-JS |
| Merk | Mini |
| Type | cooper |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 07-08-2018 |
| Nieuwprijs | € 38.454,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Gewicht | 1295 kg |
| APK vervaldatum | 07-08-2026 |
| Datum eerste toelating | 07-08-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-11-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 119 g/km |
| Emissienorm | euro 6 bg |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 398 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 257 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1710 kg |
| Massa leeg voertuig | 1195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1710 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | daw500l0 |
| Variant | xu71 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren