| Kenteken | N-421-HF |
| Merk | MG |
| Type | rx6 plug-in hybrid |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 25-10-2021 |
| Nieuwprijs | € 37.640,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 111 Kw | 151 pk |
| Elektrisch vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Totaal vermogen | 201 Kw | 273 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1850 kg |
| APK vervaldatum | 25-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 25-10-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1490 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | 457 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Wielbasis | 272 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2196 kg |
| Massa leeg voertuig | 1750 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2196 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | sa5lih |
| Variant | 3pab1oh |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren