| Kenteken | N-435-RD |
| Merk | Trigano |
| Type | autoroller 225p |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 28-02-2005 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Gewicht | 2621 kg |
| APK vervaldatum | 26-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-02-2005 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-01-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2286 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro iii |
| Breedte | 228 cm |
| Lengte | 602 cm |
| Hoogte | 275 cm |
| Wielbasis | 320 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 3400 kg |
| Massa leeg voertuig | 2521 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3400 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | dfa1d |
| Variant | v |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren