| Kenteken | N-440-RV |
| Merk | Renault |
| Type | master t 33 l2/h2 2,5 dci q 107kw e4 fap |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 13-11-2009 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 107 Kw | 145 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2633 kg |
| APK vervaldatum | 10-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 13-11-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-11-2009 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2464 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 199 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 358 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3300 kg |
| Massa leeg voertuig | 2533 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3300 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-05-2025
Rapport opnieuw genereren