| Kenteken | N-449-VH |
| Merk | Opel |
| Type | mokka |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 28-12-2021 |
| Nieuwprijs | € 39.798,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 64 Kw | 87 pk |
| Elektrisch vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Gewicht | 1598 kg |
| APK vervaldatum | 28-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-12-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-12-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 64 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 415 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Wielbasis | 256 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2015 kg |
| Massa leeg voertuig | 1498 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2015 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | zkxz-40b000 |
| Variant | k |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-04-2025
Rapport opnieuw genereren
