| Kenteken | N-468-VK |
| Merk | Westfalia |
| Type | west |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 03-06-2019 |
| Nieuwprijs | € 53.591,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Gewicht | 2485 kg |
| APK vervaldatum | 29-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 03-06-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-01-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.8 l/100km | 1l op 11.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 179 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 224 cm |
| Lengte | 514 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Wielbasis | 320 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3050 kg |
| Massa leeg voertuig | 2385 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3050 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | afa6283hta/a |
| Variant | b |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-05-2025
Rapport opnieuw genereren