| Kenteken | N-521-GN |
| Merk | Peugeot |
| Type | 2008 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 13-10-2021 |
| Nieuwprijs | € 31.000,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Gewicht | 1267 kg |
| APK vervaldatum | 13-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 13-10-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 261 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 633 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1715 kg |
| Massa leeg voertuig | 1167 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1715 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | hnsk-r1b700 |
| Variant | s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-05-2025
Rapport opnieuw genereren