| Kenteken | N-541-DK |
| Merk | BMW |
| Type | x5 xdrive45e |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 22-09-2021 |
| Nieuwprijs | € 120.888,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 201 Kw | 273 pk |
| Elektrisch vermogen | 83 Kw | 113 pk |
| Totaal vermogen | 284 Kw | 386 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Gewicht | 2510 kg |
| APK vervaldatum | 22-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 22-09-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-09-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 492 cm |
| Hoogte | 175 cm |
| Wielbasis | 298 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2700 kg |
| Technische max massa voertuig | 3150 kg |
| Massa leeg voertuig | 2410 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3150 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | iaa50900 |
| Variant | ta61 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-03-2025
Rapport opnieuw genereren