| Kenteken | N-557-FB |
| Merk | Audi |
| Type | a4 avant |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 24-09-2021 |
| Nieuwprijs | € 54.166,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 145 Kw | 197 pk |
| Elektrisch vermogen | 1 Kw | 1 pk |
| Totaal vermogen | 146 Kw | 199 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Gewicht | 1610 kg |
| APK vervaldatum | 24-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 24-09-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-09-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 476 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Wielbasis | 283 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2140 kg |
| Massa leeg voertuig | 1510 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2140 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7ck003rt011b18s54biaem1bb1 |
| Variant | a2dmsaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-04-2025
Rapport opnieuw genereren