| Kenteken | N-565-RZ |
| Merk | Cupra |
| Type | born |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 23-12-2021 |
| Nieuwprijs | € 37.565,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 72 Kw | 98 pk |
| Elektrisch vermogen | 150 Kw | 204 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Gewicht | 1811 kg |
| APK vervaldatum | 23-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 23-12-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-12-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 64 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 432 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Wielbasis | 277 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2260 kg |
| Massa leeg voertuig | 1711 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2260 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | b051aa |
| Variant | bebjcl1fx2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-05-2025
Rapport opnieuw genereren