| Kenteken | N-625-BN |
| Merk | Audi |
| Type | a5 sportback |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 11-11-2020 |
| Nieuwprijs | € 63.640,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 150 Kw | 204 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Gewicht | 1590 kg |
| APK vervaldatum | 29-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 11-11-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-09-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.1 l/100km | 1l op 14.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 476 cm |
| Hoogte | 137 cm |
| Wielbasis | 283 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2085 kg |
| Massa leeg voertuig | 1490 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2085 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7ck003rt161b18s54biaem10b1 |
| Variant | s2dmsaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-04-2025
Rapport opnieuw genereren