| Kenteken | N-675-HD |
| Merk | BMW |
| Type | 530e iperformance |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 19-07-2018 |
| Nieuwprijs | € 75.749,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 135 Kw | 184 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Gewicht | 1845 kg |
| APK vervaldatum | 19-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 19-07-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 494 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 298 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2420 kg |
| Massa leeg voertuig | 1745 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2420 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ca2507l0 |
| Variant | ja91 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 27-03-2025
Rapport opnieuw genereren