| Kenteken | N-698-XK |
| Merk | Benimar |
| Type | tessoro 496 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 12-05-2021 |
| Nieuwprijs | € 52.683,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 125 Kw | 170 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Gewicht | 3071 kg |
| APK vervaldatum | 12-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 12-05-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-12-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 183 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ci |
| Breedte | 231 cm |
| Lengte | 743 cm |
| Hoogte | 289 cm |
| Wielbasis | 395 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2971 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | tt0496auw0cfg34 |
| Variant | la |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-04-2025
Rapport opnieuw genereren