| Kenteken | N-728-GF |
| Merk | Volvo |
| Type | s60 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 05-10-2021 |
| Nieuwprijs | € 46.182,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 121 Kw | 165 pk |
| Elektrisch vermogen | 10 Kw | 14 pk |
| Totaal vermogen | 131 Kw | 178 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1733 kg |
| APK vervaldatum | 05-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 05-10-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1969 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 476 cm |
| Hoogte | 142 cm |
| Wielbasis | 287 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2210 kg |
| Massa leeg voertuig | 1633 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2210 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | zsk6vd0? |
| Variant | zsk6 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-03-2025
Rapport opnieuw genereren