| Kenteken | N-751-XD |
| Merk | Lexus |
| Type | rx450h |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 11-01-2022 |
| Nieuwprijs | € 99.609,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 196 Kw | 266 pk |
| Elektrisch vermogen | 173 Kw | 235 pk |
| Totaal vermogen | 369 Kw | 502 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 2175 kg |
| APK vervaldatum | 11-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 11-01-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-01-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 3456 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 489 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Wielbasis | 279 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2715 kg |
| Massa leeg voertuig | 2075 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2715 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | gyl25l-awxgbw(9h) |
| Variant | gyl25(w) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-04-2025
Rapport opnieuw genereren
