| Kenteken | N-771-XD |
| Merk | Suzuki |
| Type | swift |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 14-01-2022 |
| Nieuwprijs | € 19.382,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 58 Kw | 79 pk |
| Elektrisch vermogen | 2 Kw | 3 pk |
| Totaal vermogen | 60 Kw | 82 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Gewicht | 965 kg |
| APK vervaldatum | 14-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 14-01-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-01-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | 385 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 245 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1365 kg |
| Massa leeg voertuig | 865 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1365 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mt/l |
| Variant | ca3s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-04-2025
Rapport opnieuw genereren