| Kenteken | N-790-RG |
| Merk | Volkswagen |
| Type | t-roc |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 15-12-2021 |
| Nieuwprijs | € 34.310,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Gewicht | 1293 kg |
| APK vervaldatum | 15-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 15-12-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-12-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 119 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 424 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1790 kg |
| Massa leeg voertuig | 1193 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1790 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm6fm6aj0254bi1aanni0 |
| Variant | dlaax0ac4 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren