| Kenteken | N-809-BF |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 18-07-2019 |
| Nieuwprijs | € 19.530,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 48 Kw | 65 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Gewicht | 1125 kg |
| APK vervaldatum | 02-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 18-07-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 109 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 560 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1540 kg |
| Massa leeg voertuig | 1025 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1540 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm5fm5df010n1vr27cp1ca |
| Variant | abdfnb |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren