| Kenteken | N-823-JL |
| Merk | Porsche |
| Type | 911 carrera |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 02-04-1996 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 210 Kw | 286 pk |
| Vermogen per kg | 0,15 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1445 kg |
| APK vervaldatum | 30-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 02-04-1996 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 3600 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 227 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1710 kg |
| Massa leeg voertuig | 1345 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1710 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-10-2025
Rapport opnieuw genereren