| Kenteken | N-825-XV |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | cla 200 d |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 27-04-2016 |
| Nieuwprijs | € 45.793,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Gewicht | 1530 kg |
| APK vervaldatum | 30-01-2024 |
| Datum eerste toelating | 27-04-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-01-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.6 l/100km | 1l op 27.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 111 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2050 kg |
| Massa leeg voertuig | 1430 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2050 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | wzaaa502 |
| Variant | 22s1p2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-04-2025
Rapport opnieuw genereren