| Kenteken | N-849-HR |
| Merk | Toyota |
| Type | yaris cross |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 20-10-2021 |
| Nieuwprijs | € 36.235,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 65 Kw | 88 pk |
| Elektrisch vermogen | 59 Kw | 80 pk |
| Totaal vermogen | 124 Kw | 169 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 1290 kg |
| APK vervaldatum | 20-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 20-10-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1490 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 420 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Wielbasis | 256 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1690 kg |
| Massa leeg voertuig | 1190 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1690 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mxpj10l-bhxgbw(3a) |
| Variant | mxpj10(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-04-2025
Rapport opnieuw genereren