| Kenteken | N-881-LR |
| Merk | Kia |
| Type | cee d |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 23-04-2010 |
| Nieuwprijs | € 15.893,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1257 kg |
| APK vervaldatum | 04-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 23-04-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-12-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1396 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 132 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 425 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1750 kg |
| Massa leeg voertuig | 1157 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1750 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | m56az1 |
| Variant | b3pe1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-06-2025
Rapport opnieuw genereren