| Kenteken | N-947-HH |
| Merk | Audi |
| Type | a3 sportback |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 01-09-2016 |
| Nieuwprijs | € 41.664,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1350 kg |
| APK vervaldatum | 10-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 01-09-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-03-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 69 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.6 l/100km | 1l op 27.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 107 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1835 kg |
| Massa leeg voertuig | 1250 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1835 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6fm62s027p8v337mmem1k1 |
| Variant | scxxbf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-05-2025
Rapport opnieuw genereren