| Kenteken | N-951-KK |
| Merk | Knaus |
| Type | r21 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 03-04-2014 |
| Nieuwprijs | € 41.208,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Gewicht | 2960 kg |
| APK vervaldatum | 30-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 03-04-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-11-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2287 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 308 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 232 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | 280 cm |
| Wielbasis | 380 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2860 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren