| Kenteken | N-979-RL |
| Merk | BMW |
| Type | 530e |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 15-12-2021 |
| Nieuwprijs | € 76.948,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 138 Kw | 188 pk |
| Elektrisch vermogen | 80 Kw | 109 pk |
| Totaal vermogen | 218 Kw | 296 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Gewicht | 1975 kg |
| APK vervaldatum | 15-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 15-12-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-12-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Wielbasis | 298 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2550 kg |
| Massa leeg voertuig | 1875 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2550 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | iaw50000 |
| Variant | 11cg |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-05-2025
Rapport opnieuw genereren