| Kenteken | NB-218-K |
| Merk | Volkswagen |
| Type | tiguan |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 05-01-2017 |
| Nieuwprijs | € 46.791,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 132 Kw | 179 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1645 kg |
| APK vervaldatum | 15-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 05-01-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-01-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.1 l/100km | 1l op 11 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 170 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 449 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2230 kg |
| Massa leeg voertuig | 1545 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2230 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nad7ad7dl004gn4tvr27mm61 |
| Variant | acczpax1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren