| Kenteken | NB-794-G |
| Merk | Audi |
| Type | a3 sportback e-tron |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 30-12-2016 |
| Nieuwprijs | € 40.715,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 113 Kw | 154 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1615 kg |
| APK vervaldatum | 30-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-12-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-12-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 431 cm |
| Hoogte | 139 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2050 kg |
| Massa leeg voertuig | 1515 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2050 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd6fd6dd001p8v227mmem0k1 |
| Variant | scukbf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-05-2025
Rapport opnieuw genereren