| Kenteken | NP-128-H |
| Merk | Citroen |
| Type | ds3 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 03-05-2011 |
| Nieuwprijs | € 23.154,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1220 kg |
| APK vervaldatum | 11-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 03-05-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-03-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.6 l/100km | 1l op 10.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 158 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 245 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 570 kg |
| Aanhanger geremd | 1150 kg |
| Technische max massa voertuig | 1587 kg |
| Massa leeg voertuig | 1120 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1587 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 9/1 |
| Variant | a5fs |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-08-2025
Rapport opnieuw genereren