| Kenteken | NP-621-X |
| Merk | Suzuki |
| Type | celerio |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 27-03-2017 |
| Nieuwprijs | € 11.858,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 50 Kw | 68 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 890 kg |
| APK vervaldatum | 29-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-03-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-03-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.4 l/100km | 1l op 29.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.6 l/100km | 1l op 27.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 84 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 153 cm |
| Wielbasis | 243 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1260 kg |
| Massa leeg voertuig | 790 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1260 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | mt25s |
| Variant | e62s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-06-2025
Rapport opnieuw genereren