| Kenteken | NV-558-Z |
| Merk | Jaguar |
| Type | sovereign |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 17-04-1998 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 174 Kw | 237 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1780 kg |
| APK vervaldatum | 27-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 17-04-1998 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-06-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 3248 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 4563 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 9 l/100km | 1l op 11.1 km |
| Brandstofverbruik stad | 17.1 l/100km | 1l op 5.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12 l/100km | 1l op 8.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 2 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 287 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1900 kg |
| Technische max massa voertuig | 2260 kg |
| Massa leeg voertuig | 1680 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2260 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5bbba |
| Variant | vac2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-03-2025
Rapport opnieuw genereren