| Kenteken | NX-173-J |
| Merk | Nissan |
| Type | x-trail |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 10-05-2017 |
| Nieuwprijs | € 37.691,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1645 kg |
| APK vervaldatum | 16-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 10-05-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-05-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1618 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.1 l/100km | 1l op 12.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 149 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Hoogte | 171 cm |
| Wielbasis | 271 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2210 kg |
| Massa leeg voertuig | 1545 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2210 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | c04 |
| Variant | c |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-06-2025
Rapport opnieuw genereren