| Kenteken | NX-710-N |
| Merk | Saab |
| Type | 9-3 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 30-12-2008 |
| Nieuwprijs | € 40.095,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1545 kg |
| APK vervaldatum | 24-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-12-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-05-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 85 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.9 l/100km | 1l op 9.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 181 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2040 kg |
| Massa leeg voertuig | 1445 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2040 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | m6 02 |
| Variant | f5f |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-06-2025
Rapport opnieuw genereren
