| Kenteken | NZ-033-J |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | a 150 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 06-06-2008 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1225 kg |
| APK vervaldatum | 14-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 06-06-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-09-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3900 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 148 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 257 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 595 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1740 kg |
| Massa leeg voertuig | 1125 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1740 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | dvaca500 |
| Variant | x23fk2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren