| Kenteken | P-031-HG |
| Merk | Mercedes AMG |
| Type | amg cla 45 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 25-10-2017 |
| Nieuwprijs | € 84.654,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 280 Kw | 381 pk |
| Vermogen per kg | 0,18 Kw/kg |
| Topsnelheid | 270 km/h |
| Gewicht | 1585 kg |
| APK vervaldatum | 03-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-10-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-03-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1991 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 105 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.6 l/100km | 1l op 10.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 171 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2075 kg |
| Massa leeg voertuig | 1485 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2075 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | dnaar51b |
| Variant | 235gp1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren