| Kenteken | P-037-ND |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 18-01-2022 |
| Nieuwprijs | € 41.720,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Gewicht | 1365 kg |
| APK vervaldatum | 18-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-01-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-09-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 109 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1870 kg |
| Massa leeg voertuig | 1265 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1870 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7cw002n4bison1ml1bvr2a00 |
| Variant | acdfyax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-07-2025
Rapport opnieuw genereren