| Kenteken | P-115-HN |
| Merk | Opel |
| Type | astra |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 19-07-2013 |
| Nieuwprijs | € 23.354,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Gewicht | 1373 kg |
| APK vervaldatum | 17-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 19-07-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-03-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1398 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.1 l/100km | 1l op 14.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 442 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Wielbasis | 269 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 850 kg |
| Technische max massa voertuig | 1885 kg |
| Massa leeg voertuig | 1273 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1885 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ba1g5ekxa5 |
| Variant | cadfa12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren