| Kenteken | P-129-SJ |
| Merk | Toyota |
| Type | proace tripod |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 27-05-2022 |
| Nieuwprijs | € 59.655,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Elektrisch vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Gewicht | 2193 kg |
| APK vervaldatum | 13-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-05-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-05-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | ja |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 192 cm |
| Lengte | 531 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Wielbasis | 328 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3100 kg |
| Massa leeg voertuig | 2093 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3100 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-06-2025
Rapport opnieuw genereren