| Kenteken | P-155-BN |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | geel |
| Bouwjaar | 08-02-2022 |
| Nieuwprijs | € 90.176,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 140 Kw | 190 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Gewicht | 3715 kg |
| APK vervaldatum | 08-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 08-02-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-02-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2987 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro vi d |
| Breedte | 202 cm |
| Lengte | 593 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 367 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 4100 kg |
| Massa leeg voertuig | 3615 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 4100 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-04-2025
Rapport opnieuw genereren
