| Kenteken | P-163-KS |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 25-01-2022 |
| Nieuwprijs | € 54.416,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 147 Kw | 200 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Gewicht | 1466 kg |
| APK vervaldatum | 25-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-01-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-12-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3075 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 117 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 429 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 730 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1950 kg |
| Massa leeg voertuig | 1366 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1950 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7gc004d4bisor2ml1cvr2ai0 |
| Variant | acdtuax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-06-2025
Rapport opnieuw genereren