| Kenteken | P-168-PJ |
| Merk | Ford |
| Type | c-max |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 20-07-2018 |
| Nieuwprijs | € 33.220,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Gewicht | 1473 kg |
| APK vervaldatum | 18-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 20-07-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-05-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 69 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 735 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1925 kg |
| Massa leeg voertuig | 1373 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1925 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5kkbz6aab65 |
| Variant | b7da1vx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-04-2025
Rapport opnieuw genereren