| Kenteken | P-180-VL |
| Merk | Volvo |
| Type | xc90 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 30-06-2022 |
| Nieuwprijs | € 105.773,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 230 Kw | 313 pk |
| Elektrisch vermogen | 107 Kw | 145 pk |
| Totaal vermogen | 337 Kw | 458 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 2297 kg |
| APK vervaldatum | 30-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 30-06-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-06-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1969 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 193 cm |
| Lengte | 495 cm |
| Hoogte | 174 cm |
| Wielbasis | 298 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2350 kg |
| Technische max massa voertuig | 2950 kg |
| Massa leeg voertuig | 2197 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2950 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | lfh5ud0? |
| Variant | lfh5 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-05-2025
Rapport opnieuw genereren